Poniżej już 8 numer naszej klubowej gazetki! Klikajcie na strony, żeby poczytać. Bierzcie udział w naszych konkursach, piszcie teksty, opinie, ślijcie fotki Waszych prac. Chętnie zamieścimy je w kolejnych numerach! Następny numer planujemy na wrzesień.


Kolejny numer naszej klubowej gazetki - nr 7 (IV 2016) poniżej! Klikajcie na strony, żeby poczytać. Bierzcie udział w naszych konkursach, piszcie do nas Wasze teksty, opinie, ślijcie fotki Waszych prac. Chętnie zamieścimy przynajmniej część z nich w kolejnych numerach! Następny numer planujemy na połowę maja.


Poniżej albumik z naszą gazetką Wielkanocną. Klikajcie na strony, żeby poczytać! Bierzcie udział w naszych konkursach, piszcie do nas Wasze teksty, opinie, ślijcie fotki Waszych prac. Chętnie zamieścimy przynajmniej część z nich w kolejnych numerach! Następny numer planujemy na połowę kwietnia.


Oto albumik z naszą gazetką - nr 5 (II-III 2016) - klikajcie na strony, żeby poczytać. Bierzcie udział w naszych konkursach, piszcie do nas Wasze teksty, opinie, ślijcie fotki Waszych prac. Chętnie zamieścimy przynajmniej część z nich w kolejnych numerach! Następny numer planujemy na Wielkanoc.


Poniżej albumik z naszą klubową gazetką - nr 4 (I 2016) - klikajcie na strony, żeby poczytać. Miłej lektury! Piszcie do nas Wasze teksty, opinie, ślijcie fotki Waszych prac, a my chętnie zamieścimy przynajmniej część z nich w kolejnych numerach!

Następny numer planujemy na ok. 25 lutego, czekamy na Wasze prace!