„PLAY AND LEARN 2019”

Już w styczniu 2019 rozpoczynamy kolejny cykl spotkań, na których wspólnie gramy w gry planszowe i quizy, a podczas gry szlifujemy lub poznajemy język angielski! Spotykamy się na Ratuszowej 3 lokal 15 na I piętrze. Mamy propozycje dla całej rodziny, wybrane gry będzie można nawet wypożyczyć do domu 😀, by mieć możliwość wspólnie uczyć się angielskiego, a przy okazji świetnie spędzić razem czas. Zapisy telefonicznie lub sms pod numerem 785 422653.

 

 

 

Nauka bez podręczników (odpada dodatkowy koszt), oparta na rozmowach "z życia wziętych". Scenki sytuacyjne (np. w restauracji, zoo, kinie, na dworcu, w sklepie i w innych miejscach). Wykorzystujemy ciekawe materiały edukacyjne, przygotowane tematycznie, wiele z nich to materiały własne i rekwizyty związane z miejscem, tematem itp..

Ceny spotkań indywidualnych

35 zł (45 min.), 40 zł (60 min.)

GRUPKI (maks. 4-osobowe) - ceny od 15 zł za lekcję (długość zajęć zależy od preferencji, wieku i poziomu uczestników) 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!EDUKLUBOWICZKA MISTRZYNIĄ ORTOGRAFII!

 

Olivia, która od początku pomaga w Edu Clubie tworzyć gazetkę, bierze udział w spotkaniach kreatywnych (choć czasami woli pograć w "kreatywne gry" w internecie), a nawet uczyła się z nami języka niemieckiego, została Mistrzynią Ortografii klas trzecich! W szkole (Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marynarzy Polskich w Kołobrzegu) chodzi na kółko ortograficzne, oto są wyniki! Bardzo mocno gratulujemy, a Pani Grażynie Studzińskiej (prowadzącej kółko) serdecznie dziękujemy za skuteczne i ciekawe zajęcia. W Edu Clubie także spotkania językowe dla klas I-III - doskonalenie czytania ze zrozumieniem, kalambury językowe, pisanie krótkich tekstów do gazetki (tematy wybieramy wspólnie), wspólne odrabianie zadań.


UCZMY SIĘ RAZEM JĘZYKA NIEMIECKIEGO!

 

Od połowy lutego (po feriach) planujemy wznowienie wspólnej nauki  języka niemieckiego w Edu Clubie. Czekamy na Wasze zgłoszenia i zapytania, by wspólnie ustalić dni i godziny spotkań. Wcześniej były to poniedziałki i środy już od 15.30, dla wielu z Was jest to jednak prawdopodobnie zbyt wczesna pora, ze względu na szkołę lub pracę. Czekamy zatem na propozycje godzin i dni..

Czekamy na Was!