Kolejne warsztaty językowo-turystyczne za nami. Było o dyscyplinach sportowych na świecie, ulubionych sportach, a na koniec dziewczyny ułożyły sportową krzyżówkę. Kolejne warsztaty zaraz po feriach. Będzie można połączyć praktyczną naukę języka angielskiego (poprzez gry, zabawy, rozmowę, zachowanie w konkretnych sytuacjach i miejscach) z poznawaniem Polski i  świata. Spotykamy się w Kołobrzegu, ul. Ratuszowa 3 lok. 15 (I piętro). Wystarczy nawet niewielka znajomość języka, by wziąć udział w warsztatach! Grupki mamy niewielkie, więc warto już teraz się zapisać na kolejne spotkanie. Na miejscu mamy gotowe materiały, a uczestnicy otrzymują na koniec drobny upominek.

Zapisy emailem na  educlub@wp.pl lub telefonicznie na numer 785 422 653.

Termin warsztatów zostanie podany w drugim tygodniu ferii. Jeśli chcielibyście zaproponować własny termin, a zbierzecie się w grupkę min. 4 osób, możemy ustalić z Wami dzień i godzinę indywidualnie.

SERDECZNIE ZAPRASZAM!WARSZTATY JĘZYKOWO-TURYSTYCZNE "Travel lovers". 😀 

Jesienne Warsztaty Tańca Jazz i Lyrical Jazz za nami. Impreza odbyła się w dniach 28-29 listopada 2015 roku, poprowadziła je pani ANNA BEKER - mgr sztuki, choreograf i pedagog tańca. Organizatorem była szkoła tańca Swan Dance (prowadzona przez panią MARTĘ HERBOWSKĄ), Ognisko Pracy Pozaszkolnej i Edu Club J  W warsztatach wzięło udział kilkadziesiąt osób. Uczestnicy byli podzieleni na dwie grupy – młodszą (już nawet kilkuletnie dzieci) i starszą (bardziej zaawansowaną). Obie grupy miały trzy bloki taneczne. To wystarczyło, by pani Ania nauczyła uczestników całej choreografii i przygotowała z dziećmi i młodzieżą piękne taneczne układy.  Po ostatnim bloku zajęć w OPP i krótkiej przerwie obie grupy miały próbę generalną przed występem dla publiczności i zaproszonych gości. Uroczysty pokaz taneczny rozpoczął się o 17.00. Oba układy wypadły wyśmienicie, tancerze pokazali prawdziwą klasę! Uczestnicy otrzymali gromkie brawa, dyplomy udziału i drobne upominki od organizatorów. My z kolei dostaliśmy od Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu podziękowanie, które sprawiło nam ogromną radość. Cała przyjemność po naszej stronie! My także serdecznie dziękujemy.